9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

«Дніпроолія» планує будівництво екстракційного відділення та елеваторів

blankКомпанія «Дніпроолія» планує незабаром побудувати третє екстракційне відділення, два елеватори для зберігання шроту та цех його грануляції.

Про це повідомив власник підприємства Руслан Євстаф’єв, передає агравері.

«Найближчим часом ми збираємося побудувати третє екстракційне відділення, два елеватори для зберіганню шроту, цех його грануляції. Ми також будемо розвивати внутрішню залізничну логістику, щоб завантажувати у вагони олію і шрот прямо на території підприємства. Поки ми перевозимо нашу продукцію лише автотранспортом», ― розповів Євстаф’єв.

Також він додав, що нещодавно було збудовано другу чергу підприємства ― олійноекстракційний завод повного циклу.

«Це були дуже значні капіталовкладення. Скажу лише, що сума була не меншою, ніж під час будівництва першої черги. Тепер ми працюємо на двох видах сировини ― переробляємо насіння соняшнику і макуху. За добу “Дніпроолія” переробляє 700 т насіння соняшнику і близько 1,2 тис. т макухи. Підприємство також може працювати на сої та ріпаку, але поки такого досвіду у нас немає», ― зауважив власник компанії.

«Ми отримали власний замкнутий цикл виробництва, який дозволив нам стати незалежними. Ми змогли перейти на тверде паливо та повністю відмовилися від використання природного газу. Щодня ми спалюємо більше 100 т лушпиння, отримуючи пар і енергію. Крім того, у нас є форпресова макуха власного виробництва, а також крім екстракційної і пресова соняшникова олія», ― зазначив Євстаф’єв.

Довідка:

ТОВ «Дніпроолія» працює на олійножировому ринку України вже понад 10 років як трейдер. У 2012 році компанія закінчила будівництво власного олійноекстракційного заводу у Кривому Розі. Також запущена лінія з переробки макухи соняшнику та отримання шляхом екстракції шроту соняшнику і олії соняшникової.

Останні новини:

Зараз читають