9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

«Дніпроолія» планує будівництво екстракційного відділення та елеваторів

 • Компанія «Дніпроолія» планує незабаром побудувати третє екстракційне відділення, два елеватори для зберігання шроту та цех його грануляції.

  Про це повідомив власник підприємства Руслан Євстаф’єв, передає агравері.

  «Найближчим часом ми збираємося побудувати третє екстракційне відділення, два елеватори для зберіганню шроту, цех його грануляції. Ми також будемо розвивати внутрішню залізничну логістику, щоб завантажувати у вагони олію і шрот прямо на території підприємства. Поки ми перевозимо нашу продукцію лише автотранспортом», ― розповів Євстаф’єв.

  Також він додав, що нещодавно було збудовано другу чергу підприємства ― олійноекстракційний завод повного циклу.

  «Це були дуже значні капіталовкладення. Скажу лише, що сума була не меншою, ніж під час будівництва першої черги. Тепер ми працюємо на двох видах сировини ― переробляємо насіння соняшнику і макуху. За добу “Дніпроолія” переробляє 700 т насіння соняшнику і близько 1,2 тис. т макухи. Підприємство також може працювати на сої та ріпаку, але поки такого досвіду у нас немає», ― зауважив власник компанії.

  «Ми отримали власний замкнутий цикл виробництва, який дозволив нам стати незалежними. Ми змогли перейти на тверде паливо та повністю відмовилися від використання природного газу. Щодня ми спалюємо більше 100 т лушпиння, отримуючи пар і енергію. Крім того, у нас є форпресова макуха власного виробництва, а також крім екстракційної і пресова соняшникова олія», ― зазначив Євстаф’єв.

  Довідка:

  ТОВ «Дніпроолія» працює на олійножировому ринку України вже понад 10 років як трейдер. У 2012 році компанія закінчила будівництво власного олійноекстракційного заводу у Кривому Розі. Також запущена лінія з переробки макухи соняшнику та отримання шляхом екстракції шроту соняшнику і олії соняшникової.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  КБ «Південне» відвідали представники канадської космічної компанії (фото)

  Державне підприємство «КБ «Південне» відвідала делегація з Канади та провела зустріч з представниками української ракето-космічної галузі.

  На Житомирщині запустили нове виробництво житнього і цільнозернового борошна

  На Житомирщині компанія “Зернова База України” почала випускати житнє борошно. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Перероблений пластик використали для облаштування дитячого майданчику в Івано-Франківську

  В Івано-Франківську з переробленого пластику облаштовують елементи для дитячого майданчика. Знаходиться він у дворі будинку, що на...

  Укрзалізниця збільшить та оновить парк зерновозів та напіввагонів

  У найближчі роки "Укрзалізниця" планує побудувати й оновити понад 30 тисяч піввагонів та майже 15 тисяч зерновозів. ...