9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Дізнайся, що представили українські виробники сільгосптехніки на найбільшій тематичній виставці

На найбільшій виставці сільгосптехніки Agritechnica-2017, яка проходить в Ганновері, свою сільськогосподарську техніку представили українські виробники.

Якщо на попередній Agritechnica-2015 знайти вітчизняні компанії було досить важко, то в цьому році – збільшились і стенди, і їх кількість. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Ліга Інженерів України“.

На Agritechnica-2017 українських виробників представляли: «Лозівські Машини», Харківський підшипниковий завод , Кіровоградський завод «Гідросила», Завод Кобзаренка, а також «Бердянські жниварки».

«Лозівські Машини» представили стенд площею понад 200 кв.м в одному з «топових» павільйонів. Компанія пропонує на європейський ринок цілий ряд сертифікованої техніки, відмінність якої від «українських варіантів» – тільки в позначенні.

Переконатися в цьому можна на стенді А05 в павільйоні №12.

blank
Фото: agropravda.com

Також УПЕК представив і Харківський підшипниковий завод – стенд E13 в павільйоні №16.

blank
Фото: agropravda.com

Кіровоградський завод «Гідросила» розташувався на стенді B19 в павільйоні №16.

blank
Фото: agropravda.com

Завод Кобзаренка представив техніку різних сегментів. Найти експозицію заводу можна на стенді C-53 павільйону №4.

У виставці бере участь і виробник жниварок John Greaves («Бердянські жниварки»). Експозиція розмістилася на стенді В-53 павільйону №5.

blank
Фото: agropravda.com

На виставці також представлено по 2-3 вітчизняних виробника в сегменті елеваторів, виробництва запчастин, устаткування для обробки зерна, металопрокату та ін. Всього на виставці представлено 18 українських компаній.

Останні новини:

Зараз читають