9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Держкомпанія з Саудівської Аравії SALIC проінвестує в український агросектор

Саудівська компанія SALIC готова 20-25% своїх інвестицій направити в українське сільське господарство та виробництво. Зокрема, в рослинництво та переробку. SALIC рекомендує й іншим бізнесменам Саудівської Аравії інвестувати в український агросектор.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Latifundist.com.На саудівсько-українському форумі The Saudi – Ukraine Agribusiness Investment Forum керуючий директор SALIC Халед Аль-Абуді заявив, що компанія готова інвестувати в український агросектор, зокрема у продовольчі товари.

«Споживання Саудівської Аравії за цими категоріями – 16-18 млн т товарів в рік. І це не беручи до уваги зростання населення. На ці цифри ми орієнтуємося роблячи інвестиції. Зокрема, ми фокусуємося на інвестиціях в зернові та виробництво м’яса, переробку продуктів тваринного походження. 20-25% наших інвестицій можуть бути спрямовані в Україну на ці категорії товарів », – повідомив він.

Халед Аль-Абуді зазначив, що бізнесмени Саудівської Аравії зацікавлені виходити на інші ринки, купувати землю, інвестувати в агросектор.  В останні два роки бізнес-клімат в Україні покращується, тому компанія запрошує й інших бізнесменів направляти сюди інвестиції, адже Україні є що продавати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають