9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила обсяги експорту зернових та олійних культур майже на 30%

З початку поточного календарного року ДПЗКУ збільшила обсяги експорту зернових та олійних культур майже на 30%.

Про це повідомляє прес-служба корпорації, передає Agravery.

Так, за перші 4 місяці 2018 року обсяги відвантаження на зовнішні ринки склали майже 794 тис. тонн зернових та олійних культур, в той час як аналогічний показник минулого періоду становив  613 тис. тонн.

Також, варто відмітити, що ДПЗКУ значно активізувала торгівлю зі своїм стратегічним партнером ССЕС. В рамках виконання двостороннього зернового проекту  Держкорпорація відвантажила на адресу головного партнера — Китайської  національної корпорації ССЕС — майже 484 тис. тонн кукурудзи. У порівнянні з аналогічним показником попереднього сезону обсяги експорту фактично збільшилися майже в 3,2 рази (за чотири місяці 2017 року було відвантажено лише 148 тис. тонн). Сподіваємося зберегти цю тенденцію і в подальшому, — йдеться в повідомленні.

Як наголошують у прес-службі, у ДПЗКУ постійно працюють над розширенням кола зовнішніх партнерів. Наразі вже освоєні нові ринки Індонезії, Ємену та Мозамбіку. В планах і надалі торгувати з іншими країнами через головного партнера ССЕС, як це і передбачено Генеральним договором.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають