9.5 C
Alba Iulia
Середа, 5 Жовтня, 2022

Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила експорт борошна втричі

blankПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) у липні-березні 2016-2017 маркетингового року (МР, липень 2016 – червень 2017) збільшило експорт борошна і висівок в порівнянні з аналогічним періодом минулого МР в три рази – до 60 тис. тонн. Про це повідомила прес-служба держкорпорації.

Згідно з повідомленням, обсяги реалізації борошномельної продукції зросли на 17% – до 108 тис. Тонн. У тому числі на внутрішньому ринку реалізовано 49 тис. Тонн проти 63 тис. Тонн роком раніше.

У порівнянні з минулим сезоном у нас дещо змінилася структура реалізації готової продукції – обсяги реалізації на внутрішньому ринку дещо зменшилися, в той же час значно збільшені поставки борошномельної продукції на зовнішні ринки, – зазначив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції ДПЗКУ Геннадій Гордієнко.

Обсяг переробки пшениці збільшився на 12% – до 164 тис. Тонн, перевищивши плановий показник на 27%. «З початку МР в переробній діяльності спостерігалося невелике відхилення від показників минулого сезону. Однак уже з жовтня нам вдалося істотно набрати обертів і забезпечити позитивну динаміку зростання виробничих показників, – прокоментував Гордієнко.

ДПЗКУ (створена в 2010 році) – національний оператор зернового ринку. Займається зберіганням, переробкою та експортом зернових. До складу корпорації входять лінійні елеватори, млини, комбікормові і круп’яної заводи. Сумарно 53 філії компанії здатні забезпечити зберігання 3,75 млн тонн зернових. Корпорація володіє зерновим терміналом в Одеському морському порту і портових елеватором в Миколаївському морському порту сумарною річною потужністю перевалки зернових близько 2,5 млн тонн.

За попередніми даними, чистий збиток корпорації в 2016 році склав 700 млн грн. Виручка збільшилася в порівнянні з 2015 роком на 5% – до 13 млрд грн. Чистий збиток в 2015 році склав 3,029 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають