9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Державна продовольчо-зернова корпорація відновлює власне сільськогосподарське виробництво

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» відновлює власне сільськогосподарське виробництво. 

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на propozitsiya.com.

Так, на філії АТ «ДПЗКУ» «Великолепетиський елеватор» на Херсонщині, яка має посівні площі 4,8 тис. га, відновлено посів озимої пшениці на площі 540 га. Також посіяно озимого ячменю на площі 700 га та заплановано надалі посів озимої пшениці на загальній площі 2100 га.

Збільшення власного виробництва має стратегічне значення для подальшого розвитку корпорації. Найближчим часом правління АТ «ДПЗКУ» розгляне питання щодо можливості збільшення орендної плати за використання земельних ділянок. Це дасть можливість для філій стати більш конкурентоспроможними та зберегти земельний банк філій Товариства.

«Принципове рішення уряду: ДПЗКУ повинна залишатися на ринку і продовжувати функціонувати. Її потрібно перетворити у глобального державного національного зернотрейдера з повним циклом виробництва зерна — від вирощування до продажу. Власне, китайці теж не раз наголошували, що в ДПЗКУ має бути банк землі для вирощування продукції, необхідної для постачання в Китай», – зазначив в.о. голови правління корпорації Василь Коваленко

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають