9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Данський інвестор побудує м’ясопереробний завод на Івано-Франківщині

Один з найбільших виробників свинини в країні – компанія з данськими інвестиціями Гудвеллі Україна – побудує м’ясопереробний завод на території Вікторівський сільської ради Івано-Франківської області.

Відповідний меморандум 4 травня підписали представники компанії і місцевого керівництва різних рівнів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на НВ.Бізнис.

В рамках цього виробництва буде створено додатково близько 700 робочих місць з офіційною зарплатою.

Дискусія про місце будівництва цього заводу тривала останні кілька років, за розміщення заводу на своїй території конкурували кілька районів Івано-Франківської області.

У Галицькому районі також знаходяться свинокомплекси компанії, поля для вирощування сировини, а в селі Тустань будується біогазовий завод.

В райдержадміністрації зазначають, що за рахунок будівництва заводу “жителі чотирьох сільських рад отримають доступ до якісної води і зможуть в перспективі підключитися до системи централізованої каналізації”.

ТзОВ «Гудвеллі Україна» – до березня 2018 року – Даноша. Входить до складу Axzon A/S. – датської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів в Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі і Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають