9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Цукровий завод Cygnet успішно завершив свій виробничий сезон

Виробничий сезон цукрового заводу Cygnet завершився 5 листопада. Підприємство відпрацювало 50 днів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.

Як зазначається, за сезон перероблено 142,8 тис. т цукрових буряків, вироблено 20,2 тис. т цукру. Цукровість буряків у 2021 році була вищою, ніж торік, і склала 16,8%. Вихід цукру становив 14,1%.

«Загалом виробничий сезон 2021 року пройшов організовано. Серйозних збоїв у роботі відділу цукровиробництва не було. Кожне виробництво має свої особливості та не схоже на попереднє, але всі проблеми завдяки злагодженим діям колективу вдалося вчасно вирішити», — розповідає головний інженер цукрового заводу Андрій Осипенко.

Він зазначив, що виробнича потужність заводу залишилася на торішньому рівні, а витрата природного газу була зменшена на 0,28 м³ на т перероблених буряків.

«Основні цілі, покладені у 2021 році на відділ цукрового виробництва, вважаю, виконані. Досягнута продуктивність дозволила забезпечити ритмічну роботу цукрового заводу загалом. Цього року поточні витрати природного газу за жовтень склали 26,56 м³ на т перероблених буряків, тоді як у 2019 році, найкращому році за цим показником — 26,90 м³», — каже головний інженер цукрового заводу.

По завершенню сезону у відділі цукровиробництва вже було визначено плани на 2022 рік.

«У 2022 році буде продовжено роботи з підвищення продуктивності дифузійного апарату та покращення його технічного стану. Адже продуктивність дифузійного апарату поки що визначає продуктивність цукрового заводу. А також через збільшення вартості природного газу плануємо перейти на альтернативні види палива. Відповідно, на 2022 рік буде багато робіт, пов’язаних із цим напрямком. Також планується виконати низку робіт з більш поглибленого ремонту обладнання та будівель відділу цукровиробництва», – додав Андрій Осипенко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають