9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Чернівецька компанія “Лилак” має намір експортувати органічний березовий сік в Австралію

Найбільший виробник органічного березового соку почне експорт в Австралію.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

Чернівецька компанія “Лилак”, яка спеціалізується на виробництві органічного березового соку, а також консервації, виходить на австралійський ринок. Компанія має намір поставляти до Австралії три найменування продукції під ТМ “Pani Olena”.

Хоча етикетка продукції містить українські національні мотиви, компанія не орієнтована виключно на діаспору. “Ми орієнтовані на споживачів, які вважають за краще органічну продукцію. Це не тільки діаспора. Наша цільова аудиторія ширше”, – уточнюють в компанії.

“Лилак” входить в єдину групу компаній разом з ТОВ “Галс ЛТД” та ТОВ “Грандвест”, які також спеціалізуються на виробництві органічних соків (ТМ “Spring drops”, “Глібкон”, “Панська легенда”).

Вихід на ринок Австралії не перший для компанії “Лилак”. Продукція представлена ​​на ринках Польщі, Румунії, Угорщини, Чехії, Франції, Італії, Німеччини та Швейцарії.

За оцінками Мінагропроду, внутрішнє споживання органічних продуктів в 2017 році може досягти 25 млн євро.

Станом на 1 червня 2016 року в органічному секторі України зареєстровано 239 підприємств, з яких 162 – сільгоспвиробники. Ринок споживання прив’язаний до великих міст: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро. Крім того, Київська область лідирує і за переробці, і по споживанню.

На думку експертів, розвиток в Україні ринку органіки пов’язано з затребуваністю цієї ніші на зовнішніх ринках, в першу чергу, Євросоюзі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають