9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

Чернівецька компанія “Лилак” має намір експортувати органічний березовий сік в Австралію

 • Найбільший виробник органічного березового соку почне експорт в Австралію.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

  Чернівецька компанія “Лилак”, яка спеціалізується на виробництві органічного березового соку, а також консервації, виходить на австралійський ринок. Компанія має намір поставляти до Австралії три найменування продукції під ТМ “Pani Olena”.

  Хоча етикетка продукції містить українські національні мотиви, компанія не орієнтована виключно на діаспору. “Ми орієнтовані на споживачів, які вважають за краще органічну продукцію. Це не тільки діаспора. Наша цільова аудиторія ширше”, – уточнюють в компанії.

  “Лилак” входить в єдину групу компаній разом з ТОВ “Галс ЛТД” та ТОВ “Грандвест”, які також спеціалізуються на виробництві органічних соків (ТМ “Spring drops”, “Глібкон”, “Панська легенда”).

  Вихід на ринок Австралії не перший для компанії “Лилак”. Продукція представлена ​​на ринках Польщі, Румунії, Угорщини, Чехії, Франції, Італії, Німеччини та Швейцарії.

  За оцінками Мінагропроду, внутрішнє споживання органічних продуктів в 2017 році може досягти 25 млн євро.

  Станом на 1 червня 2016 року в органічному секторі України зареєстровано 239 підприємств, з яких 162 – сільгоспвиробники. Ринок споживання прив’язаний до великих міст: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро. Крім того, Київська область лідирує і за переробці, і по споживанню.

  На думку експертів, розвиток в Україні ринку органіки пов’язано з затребуваністю цієї ніші на зовнішніх ринках, в першу чергу, Євросоюзі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну...

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Україна побудує новий міст через річку Дністер

  Україна профінансує будівництво моста через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом.

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну...

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про...