9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Близько 40% виробників молока розширять свої ферми до 2020 року

Асоціація виробників молока (АВМ) провела опитування серед 300 респондентів (ферми від 50 до понад 1500 корів) стосовно планів розвитку молочного скотарства до 2020 року.

Про це поінформувала віце-президент АВМ Ганна Лавренюк. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

За даними опитування, лише 6% господарств вирішили скоротити чи взагалі згорнути молочний напрямок. Як правило, це були малоефективні невеликі господарства, які не володіють потрібними коштами і кадровим потенціалом для розвитку, — повідомила вона.

За словами Ганни Лавренюк, понад 55% опитаних керівників зауважили, що не планують розширюватися. Натомість вони інвестуватимуть у підвищення продуктивності тварин, навчання персоналу, роботу над якістю продукції. Тим часом 39% господарств поділилися планами збільшити стадо та розширювати виробничі потужності. Зокрема, 7% із цієї групи респондентів зазначили, що до 2020 завершать розпочату модернізацію наявних та будівництво нових ферм.

Отож, очікуємо на подальшу впевнену еволюцію молочного скотарства в Україні. З року в рік в Україні дедалі більшає квлькість господарств, які за рівнем організації виробничих процесів та продуктивністю не поступаються визнаним світовим лідерам. Особливо приємно, що левова частка таких українських флагманів — господарства-учасники АВМ, — зазначила віце-президент асоціації.

Останні новини:

Зараз читають