9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Березанська птахофабрика розвиває органічне виробництво

blank
miragro.com

Протягом 2016 року у господарстві виростили понад 1 тиячі голів молодняку птиці, налагодити виробництво органічних яєць і органічного курячого м’яса. 

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповіла головний технолог птахофабрики Наталія Хилько.

За словами представниці агрофірми, їх птахофабрика вже має сертифікат органічного виробника «Органік стандарт». Про це пише

Національний промисловий портал, за матеріалами AgroTimes.

«Зараз наше органічне напрямок повністю відповідає європейським вимогам щодо позаклітинного утримання птиці (витримуються норми щодо щільності посадки, кількості гнізд на голову, вентиляції і т.п.)», – зазначила Наталія Хілько.

При цьому головний технолог Березанської птахофабрики додала, що в Україні поки що немає органічного молодняка, а тому доводиться купувати звичайний. Але це цілком відповідає вимогам органік-стандартів.

«Ми обрали для вирощування м’ясо-яєчний крос птиці Моравська БСА, домовилися з інкубаторної станцією, що купила для нас інкубаційні яйця з Угорщини. Розведення птиці перевезли до себе на виробництво і далі вирощували з них органічних несучок », – розповіла головний технолог.

Птахофабрика на сьогоднішній день містить 750 голів птиці. За словами Наталії Хилько, за час вирощування органічної птиці, ветеринарних проблем на їхньому підприємстві не виникало.

«Птах у нас хоч і на вигулі, але повністю ізольована. Працює з нею спеціально навчена людина, який з іншою птицею контакту не має. Сам пташник з органічної птахом розташований на безпечній відстані від інших виробництв, то є ризик проникнення інфекції туди мінімальний », – пояснила Наталія Хілько.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають