9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

«Баштанський сирзавод» отримав дозвіл на експорт в арабські країни

blankПАТ «Баштанський сирзавод», що входить до Групи компаній «Молочний альянс», отримав дозвіл на експорт своєї продукції в країни арабо-мусульманського світу.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Сертифікат виданий Центром Дослідження і Сертифікації Халяль «Альраїд» терміном на 1 рік і дозволяє мусульманам всього світу вживати в їжу всі асортиментні позиції торгової марки «Славія».

Баштанському сирзаводу вдалося отримати Сертифікат Халяль завдяки тому, що в  продукції відсутній сичуг – молокозсідальний фермент тваринного походження. В процесі виготовлення продукції під брендом “Славія” використовується виключно молокозсідальний фермент мікробіального походження, — підкреслила головний технолог АТ «Молочний альянс» Ольга Степаненко.

Умови для отримання Сертифікату Халяль досить складні: компанія-виробник перш за все повинна відповідати цілому ряду вимог. Зокрема, володіти відповідними ліцензіями Міністерства охорони здоров’я і демонструвати повну прозорість у виробництві харчових продуктів.

Крім цього, Комітет з контролю за дотриманням стандартів Халяль повинен мати можливість безперешкодно і в будь-який час відвідувати виробничі цехи підприємств, для підтвердження відсутності протиріч нормам ісламського права в питанні виробництва продуктів харчування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають