9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

BASF в Україні в 2016 р збільшив обсяг продажів на 12%

blankЗ 2016 року концерн BASF в Україні збільшив обсяг продажів на 12%, а основні підрозділи компанії показали зростання більш ніж на 10%.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Latifundist.

З 2016 року BASF в Україні вдалося досягти хороших результатів з кількох причин. По-перше, в минулому році ми запустили кілька партнерських проектів з провідними українськими компаніями. По-друге, ситуація в ключових для BASF галузях економіки стабілізувалася, а в деяких індустріях навіть спостерігається зростання. Ще один важливий фактор – розвиток регіонів, зокрема, Західної і Центральної України, – зазначив генеральний директор BASF в Україні Андреас Лір.

Згідно з повідомленням, одним з важливих проектів BASF в Україні в 2016 р була реалізація спільної ініціативи зі фортифікації (збагаченні вітаміном А) соняшникової олії з двома провідними українськими виробниками та експортерами. Співпраця з BASF дозволило компаніям вийти на ринки Азії та Африки.

У минулому році бізнес BASF у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Вінницькій та Київській областях виріс в межах 15-20%.

За словами Андреаса Ліра, причина такого зростання цих областей – залучення іноземних інвестицій і підприємницький підхід до управління.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають