9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Австрійська залізнична компанія з початку війни перевезла понад 130 000 тонн українського зерна

Компанія Rail Cargo Group, що входить до складу ÖBB (Австрійські федеральні залізниці), з початку повномасштабної війни росії проти України, зокрема, в березні-травні, перевезла понад 130 тис. тонн експортного зерна з України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми активно підтримуємо постачання зерна з України – це вивільняє місця для зберігання напередодні збирання нового врожаю, забезпечує грошима для наступної сівби, а також сприяє глобальним зусиллям щодо протидії зростанню цін на продовольство”, – прокоментували ситуацію в Rail Cargo Group.

Як пише Kurjer koleyowy з посиланням на інформацію австрійського перевізника, у червні та липні група ÖBB Rail Cargo ще більше збільшить перевезення зерна з України. Відвантаження до Австрії поступово подвоюватиметься приблизно до 2600 тонн у липні, а постачання до Угорщини збільшаться на 66% до приблизно 6500-9100 тонн за той же період. Експорт зерна до Німеччини залишиться на поточному рівні – близько 36 тис. тонн на місяць.

Також повідомляється, що Rail Cargo Hungaria (дочірня компанія RCG) забезпечує близько 75% українського експорту зерна до Угорщини, зараз це 10-15 поїздів на тиждень. Близько 70% цього зерна залишається в Угорщині, а решта 30% експортуються, переважно, до Італії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають