9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

«Астра» виводить на український ринок зернозбиральні комбайни Sampo (фото+відео)

blankПредставники АБА «Астра» нещодавно відвідали відомий завод Sampo Rosenlew в Фінлядії.

Поїздка була організована на фінський завод Sampo в місті Порі, щоб познайомити всіх з новими комбайнами, подивитися весь процес, починаючи від розкрою листів металу, зварювання, складання, фарбування і до кінцевого продукту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр «Астра».

Завод «Sampo Rosenlew» заснований в 1853 році знаходиться в місті Порі (Фінляндія). Найбільш динамічний етап розвитку заводу розпочався під керівництвом Тімо Пріхті і сьогодні ця компанія один з світових лідерів з виробництва комбайнів. Крім лінійки комбайнів Sampo на майданчиках заводу «Sampo Rosenlew» можна побачити комбайни в зелених і червоних кольорах. Ці машини тут виготовляють на замовлення відомих брендів.

АБА «Астра» поповнить свій технічний парк двома моделями комбайнів – SAMPO Comia C10 и C12. Побачити комбайн в роботі українські аграрії зможуть найближчим часом на заходах і демо-показах.

Моделі Comia C10 и C12 – це сучасні конструкторські рішення, які зберегли всі найкращі властивості , притаманні лише комбайнам Sampo.

«Сампо Розенлев Лтд» – це сімейний бізнес. Компанія розробляє і виробляє високоякісні зернозбиральні комбайни і лісозаготівельну техніку. На сьогоднішній день продукція поставляється більш ніж в 50 країн світу. Основним ринком компанії є країни Північної Європи, Північна Африка, Україна, Азербайджан і Білорусь. Персонал концерну понад 400 співробітників.

Останні новини:

Зараз читають