9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Астарта і Borsch Ventures створили агроінноваційне підприємство

blank
фото: AgroPortal.ua

Агропромхолдінг «Астарта» і Borsch Ventures створили спільне підприємство Agro Сor (ТОВ «Агро Кор»), яке буде спеціалізуватися на розробках в області інноваційних систем управління агробізнесом.

Про це AgroPortal.ua повідомила прес-служба агропромхолдингу. Передає Національний промисловий портал.

Відзначається, що на першому етапі основною базою для апробації та впровадження високотехнологічних продуктів Agro Сore будуть підприємства «Астарти».

Як пообіцяв генеральний директор «Астарти» Віктор Іванчик, спільні з Borsch Ventures напрацювання дадуть учасникам агроринку доступ до «якісно нового рівня управління сільськогосподарським бізнесом».

«Головне багатство України – земля і талановиті люди, і вони знаходять один одного в новій індустрії – «розумне сільське господарство» (AgTech, smart agriculture). Україна, будучи одним з найбільших світових виробників, здатна виростити технологічних чемпіонів вищої ліги світового бізнесу. Я впевнений, що наш спільний з компанією «Астарта» досвід дозволить створювати високоефективні інноваційні AgTech рішення як для українського, так і для глобального ринків», – розповів голова правління Borsch Ventures Євген Уткін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають