9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

«Астарта» експортувала першу партію органічної продукції до Європи

Агрофірма «Лист Ручки», яка входить до складу агропромхолдингу АСТАРТА-КИЇВ і спеціалізується на вирощуванні органічної продукції, експортувала першу партію органічної продукції.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Угода на поставку органічної сої була укладена з німецькою переробною компанією  «Агріпротеїн ГмбХ» (Agriprotein GmbH). Відповідно до умов контракту, якість поставленої продукції була підтверджена у два етапи. До підписання контракту перші зразки сої були відібрані і перевірені європейською лабораторією Galab (Німеччина), яка підтвердила органічне походження продукції та її високу якість. Другий етап перевірки відбувся вже після отримання замовником продукції, у ході якої органічний статус сої знову був підтверджений.

Зазначимо, що минулого року агрохолдинг АСТРАТА завершила трирічний процес з отримання першого врожаю органічних зернових та олійних культур, що відповідає прагненням європейських країн щодо розширення органічного землеробства.

У сезоні 2021 загальна площа земельного банку Компанії під органічною продукцією складає 1800 га. В органічній сівозміні маємо такі культури: соя, просо, гірчиця, соняшник, кукурудза та озима пшениця.

У планах Компанії сертифікація такої продукції за стандартами Bio Suisse (Швейцарія) та USDA NOP (США).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що агрохолдинг «Астарта» починає виробництво інвертованого цукрового сиропу на базі Новооржицького цукрового заводу. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають