9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Американська компанія стала мажоритарним власником одного з найбільших зернових терміналів України

Компанія Cargill стала мажоритарним (51%) власником спільного з Neptune Port Holding B.V. підприємства ТОВ “М.В. Карго” – зернового терміналу Neptune в порту Південний проєктною потужністю 5 мільйонів тонн на рік.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Компанія Neptune відповідає зростаючому попиту на глибоководну портову інфраструктуру в Україні, надаючи фермерам доступ до нових віддалених ринків збуту”, – йдеться в повідомленні Cargill.

Американська компанія нагадала, що в 2016 році підписала угоду про будівництво терміналу, який почав роботу в 2019 році.

“Neptune підсилює портову інфраструктуру Cargill в Чорноморському регіоні, отже, ми продовжуємо інвестувати в аграрний сектор України”, – додали в Cargill.

blank
Зерновий термінал Cargill в порту «Південний»

Neptune обробляє різні види зернових і олійних культур, перш за все, кукурудзи, ячменю і пшениці. Глибина біля причалу терміналу – 16 м, що дозволяє приймати великотоннажні судна. Cargill є важливим користувачем терміналу, експортуючи з нього значну частину продукції, придбаної в Україні. У той же час Neptune обслуговує й інших клієнтів.

“Якщо коротко: у Cargill було зобов’язання увійти в проєкт, а ми підписалися довести термінал до рівня стандартів Cargill. Тепер Єгор Гребенніков і я – практично рівноправні партнери з найбільшою приватною продовольчої корпорацією світу”, – прокоментував інформацію співвласник терміналу Neptune Андрій Ставніцер.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають