9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Американська компанія перероблятиме канабіс в Україні та експортуватиме його по всьому світу

Компанія з США “C21 Investments Inc” отримала першу ліцензію на імпорт та подальшу переробку канабісу в Україні. У планах компанії переробляти імпортовану сировину з канабісу та експортувати готову продукцію.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Investor.ua

Компанія отримала дозвіл на імпорт високоякісної канабідіол (КБД)-сировини, екстрактів та концентратів, а також на оптовий продаж готової продукції КБД, реекспорт концентратів КБД та продуктів переробки КБД в Європу і на світовий ринок від Державної служби України з лікарських засобів та контролю над наркотиками.

“Ми раді отримати першу ліцензію, видану в Україні, та розширити її на Європу. Для нас це значуща можливість – побудувати нову галузь, створити нові високоякісні робочі місця та використовувати конкурентні переваги України для доступу до ринків ЄС та глобальних ринків, – прокоментував Головний виконавчий директор C21 Investments Роберт Чейні

У компанії також планують вирощувати коноплю на території України. За словами представників компанії вони подали всі необхідні для цього документи. Компанія вже відкрила своє представництво у місті Києві.

Фірма C21 Investments Inc. активно працює на ринку США, де вона площами, на яких вирощує коноплі в штаті Орегон. Також, компанія купила двох американських виробників їстівних продуктів з канабісу. В Україні продукція з вмістом канабісу наразі є поза законом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають