9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Allseeds почала будувати другу чергу маслозаводу в «Південному»

 • Група компаній Allseeds приступила до будівництва другої черги мультифункціонального, орієнтованого на переробку сої, маслозаводу потужністю переробки 5 тис. тонн на добу в порту «Південний» (Одеська область).

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Порти України.

  За даними Allseeds, будівництво заводу і доведення до необхідних параметрів супутньої йому інфраструктури займе близько трьох років.

  Після того, як об’єкт буде введений в експлуатацію, компанії протягом року потрібно буде додатково до наявних обсягів завозити-вивозити і приймати-відправляти близько 1,7 млн ​​тонн сировини і готової продукції – шроту і масла. З огляду на це, плануються додаткові вкладення в розвиток інфраструктури масляного комплексу в «Південному» – елеваторно-складського, бакового і залізничного господарства.

  Згідно з повідомленням, нарощування переробних потужностей дасть можливість Allseeds отримати синергетичний ефект, підвищити ефективність бізнесу шляхом суттєвої економії умовно-постійних витрат на одиницю продукції, що виробляється і в кінцевому підсумку підвищити свою конкурентоспроможність. «З обсягом переробки близько 2,5 млн тонн на рік Allseeds стане компанією №2 на олійному ринку України, загальна сума її інвестицій в Україну досягне $ 400 млн», – відзначають в компанії.

  У тендері на постачання устаткування і технологій для нового заводу беруть участь провідні в олієжировому бізнесі світу компанії – Andreotti Impianti, EuropaCrown, Desmet Ballestra, Jiangsu Muyang і ін.

  Група Allseeds в липні 2015 року ввела в експлуатацію маслоекстракційний завод в порту «Південний» потужністю переробки 2,4 тис. Тонн насіння соняшнику на добу. До 2021 року планує розширити потужності підприємства до 10 тис. Тонн переробки олійних в добу шляхом будівництва другої і третьої черг олійних комплексу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як...

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу виробників цієї продукції.

  Зараз читають

  Морські порти України обробили майже сім тисяч суден з початку року

  Морські порти України в січні-серпні 2021 року скоротили кількість оброблених суден у порівнянні з аналогічним періодом минулого...

  ВМС України оголосили тендер на реконструкцію будівлі під штаб за майже 75 мільйонів гривень

  Військово-морські сили України планують провести реконструкцію будівлі навчального корпусу в Одесі під штаб.Відтак...

  На будівництво сміттєпереробного заводу на Полтавщині необхідно 106 мільйонів євро

  Полтавська обласна державна адміністрація замовила розробку детального плану території для сміттєпереробного заводу. На його будівництво потрібно приблизно 106...

  Мінстратегпром затвердив проєкт розбудови виробничих потужностей “Павлоградського хімічного заводу”

  Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості планує втілити проєкт по будівництву додаткового виробничого корпусу на Павлоградському хімічному...