9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Allseeds почала будувати другу чергу маслозаводу в «Південному»

Група компаній Allseeds приступила до будівництва другої черги мультифункціонального, орієнтованого на переробку сої, маслозаводу потужністю переробки 5 тис. тонн на добу в порту «Південний» (Одеська область).

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Порти України.

За даними Allseeds, будівництво заводу і доведення до необхідних параметрів супутньої йому інфраструктури займе близько трьох років.

Після того, як об’єкт буде введений в експлуатацію, компанії протягом року потрібно буде додатково до наявних обсягів завозити-вивозити і приймати-відправляти близько 1,7 млн ​​тонн сировини і готової продукції – шроту і масла. З огляду на це, плануються додаткові вкладення в розвиток інфраструктури масляного комплексу в «Південному» – елеваторно-складського, бакового і залізничного господарства.

Згідно з повідомленням, нарощування переробних потужностей дасть можливість Allseeds отримати синергетичний ефект, підвищити ефективність бізнесу шляхом суттєвої економії умовно-постійних витрат на одиницю продукції, що виробляється і в кінцевому підсумку підвищити свою конкурентоспроможність. «З обсягом переробки близько 2,5 млн тонн на рік Allseeds стане компанією №2 на олійному ринку України, загальна сума її інвестицій в Україну досягне $ 400 млн», – відзначають в компанії.

У тендері на постачання устаткування і технологій для нового заводу беруть участь провідні в олієжировому бізнесі світу компанії – Andreotti Impianti, EuropaCrown, Desmet Ballestra, Jiangsu Muyang і ін.

Група Allseeds в липні 2015 року ввела в експлуатацію маслоекстракційний завод в порту «Південний» потужністю переробки 2,4 тис. Тонн насіння соняшнику на добу. До 2021 року планує розширити потужності підприємства до 10 тис. Тонн переробки олійних в добу шляхом будівництва другої і третьої черг олійних комплексу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають