9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Allseeds почала будувати другу чергу маслозаводу в «Південному»

 • Група компаній Allseeds приступила до будівництва другої черги мультифункціонального, орієнтованого на переробку сої, маслозаводу потужністю переробки 5 тис. тонн на добу в порту «Південний» (Одеська область).

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Порти України.

  За даними Allseeds, будівництво заводу і доведення до необхідних параметрів супутньої йому інфраструктури займе близько трьох років.

  Після того, як об’єкт буде введений в експлуатацію, компанії протягом року потрібно буде додатково до наявних обсягів завозити-вивозити і приймати-відправляти близько 1,7 млн ​​тонн сировини і готової продукції – шроту і масла. З огляду на це, плануються додаткові вкладення в розвиток інфраструктури масляного комплексу в «Південному» – елеваторно-складського, бакового і залізничного господарства.

  Згідно з повідомленням, нарощування переробних потужностей дасть можливість Allseeds отримати синергетичний ефект, підвищити ефективність бізнесу шляхом суттєвої економії умовно-постійних витрат на одиницю продукції, що виробляється і в кінцевому підсумку підвищити свою конкурентоспроможність. «З обсягом переробки близько 2,5 млн тонн на рік Allseeds стане компанією №2 на олійному ринку України, загальна сума її інвестицій в Україну досягне $ 400 млн», – відзначають в компанії.

  У тендері на постачання устаткування і технологій для нового заводу беруть участь провідні в олієжировому бізнесі світу компанії – Andreotti Impianti, EuropaCrown, Desmet Ballestra, Jiangsu Muyang і ін.

  Група Allseeds в липні 2015 року ввела в експлуатацію маслоекстракційний завод в порту «Південний» потужністю переробки 2,4 тис. Тонн насіння соняшнику на добу. До 2021 року планує розширити потужності підприємства до 10 тис. Тонн переробки олійних в добу шляхом будівництва другої і третьої черг олійних комплексу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  В разі закупівлі електровозів Alstom локалізація їх виробництва в Україні може скласти лише 15%

  Міністерство інфраструктури України повідомило, що орієнтовний рівень локалізації локомотивів, переговори про закупівлю яких ведуться з французькою компанією...

  Львів може приєднатися до проєкту приміського залізничного сполучення City Express

  До проєкту приміського сполучення City-Express, запуск якого запланований на першому етапі в Києві, Харкові та Дніпрі, може...

  “Сільпо” розпочало доставляти продукти за допомогою літаків

  Мережа "Сільпо" розпочала пілотний проєкт з доставлення замовлень літаками в невеликі населені пункти, де не працюють логістичні...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...