9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Акцій “Астарти” за $ 35,6 млн викупила канадська Fairfax

9,99% акцій агропромислового холдингу “Астарта” викупила міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited. Крім того покупець отримав право на викуп частки одного з засновників двома траншами

blank
http://latifundist.com/

Міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited 4 січня закрила операцію з купівлі 9,99% акцій агропромислового холдингу “Астарта”, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням агропромхолдинга на веб-сайті Варшавської фондової біржі (WSE) Fairfax викупила 2 млн 497,5 тис. Акцій Astarta Holding N.V. (Амстердам, Нідерланди) за ціною PLN60 за шт. Таким чином, загальна вартість викупленого пакету оцінюється в PLN 149,85 млн (близько $ 35,65 млн за курсом Національного банку Польщі)

Угода також передбачає, що Fairfax отримує право на викуп частки, що залишилася В.Короткова двома траншами – 9,99% і 7,8%, яке може бути реалізовано, як мінімум, через два місяці і чотири місяці після завершення основної угоди.

Для довідки: “Астарта” – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. Га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ “Глобинський переробний завод”).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають