9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Агрохолдинг “Кернел” придбав найбільшого приватного залізничного перевізника

Одна з дочірніх компаній агрохолдингу «Кернел» придбала 100% акцій найбільшого приватного залізничного оператора «Рейл Транзит Карго Україна» («РТК-Україна»).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

«РТК-Україна» володіє близько 3000-ма вагонами-зерновозами, що становить найбільший приватний парк вагонів-хоперів для транспортування зернових в Україні країні. Відтепер завдяки придбанню «РТК-Україна» Кернел усуне ключовий операційний ризик та зменшить логістичні витрати. Кінцева вартість угоди становила $49 млн.

Вагони-зерновози – один з найважливіших елементів ланцюга «від поля до порту. Враховуючи постійний дефіцит залізничного рухомого складу в Україні, придбані зерновози, з’єднуючи елеватори з терміналами для експорту зерна, дозволять повністю покрити наші потреби та забезпечити безперебійну виробничу та експортну діяльність, — зазначив Євген Осипов, генеральний директор Компанії “Кернел”.

Цього року в компанії очікують рекордного обсягу експорту зерна та наступного сезону подвоєння потужностей з перевалки після введення в експлуатацію нового зернового терміналу в морському порту «Чорноморськ».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають