9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Агросектор забезпечив понад 50% приросту капітальних інвестицій в українську економіку

blank
ru-an.info

За 9 місяців 2016 роки аграрний сектор забезпечив понад 50% приросту капітальних інвестицій в економіку України.

У загальному обсязі приросту інвестицій по Україні за січень-вересень 2016 року частка агропродовольчого сектору економіки становить 51,3%, в тому числі на сільське господарство припадає 39,6%, а на харчову промисловість – 11,7%. Цей сектор забезпечив більше половини приросту капітальних інвестицій в національну економіку, про це пише Latifundist.com. Повідомляє прес-служба Мінагропроду.

«Урожай не в поле, а в «коморе». Только сейчас мы более или менее можем учесть наши прошлогодние победы. Так, по подсчетам результатов пока только за 9 месяцев 2016 г. общий объем капитальных инвестиций, освоенных в агропродовольственном секторе экономики составил 41,5 млрд грн», — зазначив міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий.

За словами міністра аграрної політики і продовольства, цей результат на 14,8 млрд грн, або 55,4%, перевищив показник за відповідний період минулого року.

Понад дві третини – 11,4 млрд грн – приросту капітальних інвестицій в агропродовольчому секторі економіки припадає на сільське господарство.

Останні новини:

Зараз читають