9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Агропросперіс закупить 200 тракторів CLAAS

blank
CLAAS AXION 930

Компанія CLAAS заключила велику угоду купівлі-продажу тракторів CLAAS AXION 930 та ARION 430. Покупцем виступив найбільший виробник і експортер агропродукції України — група «Агропросперіс».

Про це AgroPortal.ua повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, у березні 2017 р. відбулося підписання угоди купівлі-продажу з «Агропросперіс» більш ніж 200 тракторів CLAAS AXION 930 та ARION 430.

Як відмічають в CLAAS, покупець невипадково обрав саме ці моделі тракторів. «Потужне тяглове зусилля, високий рівень зручності керування і велика кількість високотехнологічних рішень, використаних у машинах з лінійки AXION 900, дозволили цьому трактору зайняти високі позиції на ринку тракторів потужністю до 400 к.с. майже одразу з моменту своєї появи у 2011 році. А перевірена технологія в сучасному дизайні трактора ARION 430 пропонує широкий спектр використання в компактному форматі», — розповіли в компанії.

Источник фото: CLAAS

Вітаючи нового власника з вдалим придбанням, керівник відділу продажів ТОВ «КЛААС УКРАЇНА» Томас Клаусснітцер виразив надію на те, що кожен механізатор групи компаній «Агропросперіс» оцінить по достоїнству всі переваги тракторів CLAAS, а керівництво буде задоволене економічністю і високою продуктивністю цієї агромашини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають