9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Січня, 2021

Агропросперіс закупила 50-зерновозів вагонів в Крюківського вагонобудівного заводу

 • Фото з вільних джерел

  Між підприємствами «Агропросперіс» в січні 2017 року м почали курсувати 50 власних вагонів, які посилять залізничну логістику 60 компаній і виробничих 12 елеваторів групи.

  Нові вагони для «Агропросперіс» виго
  товлені Крюківським вагонобудівним заводом. Вантажопідйомність кожного вагона становить 70,5 т, обсяг – 116 куб. м, говориться в повідомленні компанії. Повідомляє Національний промисловий портал

  Відзначається, що в один такий вагон можна завантажити 70 т всіх зернових і олійних культур, крім насіння соняшнику, а це на 8% більше, ніж зазвичай вагона, і 50 т насіння соняшнику, на 20 що% більше звичайного вагона.

  «50 новопридбаних вагонів складають« маршрутний поїзд »3. 500 вагою т, який може рухатись зі одним електровозом або тепловозом від станції навантаження до станції вивантаження за мінімальний час», – розповідають в групі.

  Нові вагони будуть направлені для вивозу продукції в «високий сезон» на елеватори «Агропросперіс», а в «низький сезон» – на сторонні елеватори, що відчувають нестачу в транспортних потужностях, також для вивезення продукції компаній і партнерів групи.

  «Закупівля власних вагонів є для« Агропросперіс »послідовним кроком для забезпечення безперебійних поставок агропродукції з полів в порти або до заводам переробників. Раніше в 2016 р р на елеватори групи були придбані 6 локомотивів, завдяки яким потужності відвантаження з одного зерносховища на добу зросли в середньому в 2,6 рази – з за 21 до 54 вагонів-х. Також протягом 2016 року м 16 налагоджено курсування ж / д маршрутів, які перевезли 54 тис. т агропродукції від виробників в порти », – наголошується в повідомленні.

  Для довідки: «Агропросперіс» працює в Україні з 2006 р Основний інвестор – NCH Capital (США), компанія, яка управляє активами загальною вартістю $ 3,5 млрд через різні інвестиційні фонди по всьому світу.

  60 компаній-партнерів групи в цілому обробляють понад 400 тис. га землі в 14 областях України. Річний обсяг виробництва становить понад 1,5 млн т зерна, логістика яких здійснюється через 12 власних елеваторів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці безпілотного винищувача MIUS.

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною обладнання. Роботи проводяться в рамках...

  Українських військових екіпірують високотехнологічним обладнанням українського виробництва

  Найближчим часом українські військові будуть оснащені й екіпіровані за зраском бійців НАТО. Адже над цим сьогодні працює одеський завод Telecard – єдине...

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Аеропракт” виготовив тисячний літак А-22

  Український виробник надлегких літаків — підприємство Aeroprakt — продало тисячний екземпляр своєї найпопулярнішої моделі А-22.Про це повідомив авіаконструктор...

  Зараз читають

  Вітчизняну сигнальну міну «Спалах» готують до прийняття на озброєння української армії

  Вітчизняна сигнальна міна «Спалах» від київського заводу «Маяк» готується до прийняття на озброєння Збройних Сил України.

  Україна побудує новий міст через річку Дністер

  Україна профінансує будівництво моста через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом.

  “Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

  АТ "Укрзалізниця" з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у...

  Українські ракети запускатимуть з австралійського космодрому

  Державне космічне агентство України уклало меморандум про взаєморозуміння з австралійською компанією CosmoVision. Угодою передбачено початок співпраці щодо запусків...