9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Агропросперіс закупила 50-зерновозів вагонів в Крюківського вагонобудівного заводу

blank
Фото з вільних джерел

Між підприємствами «Агропросперіс» в січні 2017 року м почали курсувати 50 власних вагонів, які посилять залізничну логістику 60 компаній і виробничих 12 елеваторів групи.

Нові вагони для «Агропросперіс» виго
товлені Крюківським вагонобудівним заводом. Вантажопідйомність кожного вагона становить 70,5 т, обсяг – 116 куб. м, говориться в повідомленні компанії. Повідомляє Національний промисловий портал

Відзначається, що в один такий вагон можна завантажити 70 т всіх зернових і олійних культур, крім насіння соняшнику, а це на 8% більше, ніж зазвичай вагона, і 50 т насіння соняшнику, на 20 що% більше звичайного вагона.

«50 новопридбаних вагонів складають« маршрутний поїзд »3. 500 вагою т, який може рухатись зі одним електровозом або тепловозом від станції навантаження до станції вивантаження за мінімальний час», – розповідають в групі.

Нові вагони будуть направлені для вивозу продукції в «високий сезон» на елеватори «Агропросперіс», а в «низький сезон» – на сторонні елеватори, що відчувають нестачу в транспортних потужностях, також для вивезення продукції компаній і партнерів групи.

«Закупівля власних вагонів є для« Агропросперіс »послідовним кроком для забезпечення безперебійних поставок агропродукції з полів в порти або до заводам переробників. Раніше в 2016 р р на елеватори групи були придбані 6 локомотивів, завдяки яким потужності відвантаження з одного зерносховища на добу зросли в середньому в 2,6 рази – з за 21 до 54 вагонів-х. Також протягом 2016 року м 16 налагоджено курсування ж / д маршрутів, які перевезли 54 тис. т агропродукції від виробників в порти », – наголошується в повідомленні.

Для довідки: «Агропросперіс» працює в Україні з 2006 р Основний інвестор – NCH Capital (США), компанія, яка управляє активами загальною вартістю $ 3,5 млрд через різні інвестиційні фонди по всьому світу.

60 компаній-партнерів групи в цілому обробляють понад 400 тис. га землі в 14 областях України. Річний обсяг виробництва становить понад 1,5 млн т зерна, логістика яких здійснюється через 12 власних елеваторів.

Останні новини:

Зараз читають