9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Агропромхолдінг “Астарта” у 2018 році планує придбати вагони-зерновози

Агропромхолдінг “Астарта” в 2018 році буде вивчати можливість оренди або придбання вагонів-зерновозів.

Про це повідомив журналістам засновник і основний акціонер компанії Віктор Іванчик. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Логістична проблема є, ми будемо її вирішувати. Питання придбання вагонів або їх оренди стоїть дуже гостро. Ми розглядаємо і той, і інший варіант, рішення буде залежати від конкретних розрахунків, – сказав він в ході конгресу “Аграрний Олімп” в Києві.

За його словами, в листопаді “Астарта” отримала кредит Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), який планує направити на будівництво інфраструктурних об’єктів і впровадження нових технологічних рішень в управлінні агробізнесом.

Цей проект ЄІБ дуже своєчасний для нас, тому що спрямований на будівництво серйозних інфраструктурних і логістичних об’єктів. Йдеться про елеватори і силосах для зберігання цукру. Також ми запропонували банку направити кошти на підвищення технологічності нашого сільського господарства, – додав В.Іванчик.

Він зазначив, що недавно виробничий підрозділ агрохолдингу – ТОВ “Лист-Ручки” (Полтавська обл.) – пройшло перший етап сертифікації з боку інспекторів “Органік Стандарту”.

Це наш пілотний проект з органічного землеробства, – уточнює співвласник “Астарти”.

На площі 1761 га компанія має намір вирощувати органічну кукурудзу, пшеницю, гречку, овес і сою.

Останні новини:

Зараз читають