9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Агропромхолдинг АСТАРТА отримав фінансування для розвитку проектів ресурсозбереження

Голландський банк розвитку FMO надає агропромхолдингу АСТАРТА кредит на суму $25 млн. Фінансування призначене для розвитку програми енергоефективності у цукровому виробництві компанії.

Зокрема, кошти будуть спрямовані на оновлення обладнання цукрових заводів відповідно до кращих доступних технік та технологій (Best Available Techniques), що дозволить вийти на новий рівень продуктивності та енергоефективності.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Крім того, фінансування буде використано для будівництва комплексу водоочисних споруд у Глобинському промисловому кластері АСТАРТИ, до котрого входять цукровий та соєпереробний заводи, а також Біоенергетичний комплекс. За підтримки FMO вже розроблено технічне обґрунтування станції очищення води. Завдяки цьому проекту підприємства кластеру зможуть скоротити споживання води в середньому на 50%.

C’юзан Габорі, Директор напрямку Агробізнесу, харчової та водної промисловості FMO: «Ми раді підтримати своїх довгострокових партнерів на шляху розвитку ефективного виробництва та відповідального використання природних ресурсів».

Віктор Іванчик, Генеральний директор АСТАРТИ: «Вдосконалення технологій виробництва та пошук максимально ефективних рішень для скорочення споживання ресурсів – безперервний процес у нашій компанїї. Нове фінансування від FMO дозволить АСТАРТІ продовжити стратегію якісного зростання бізнесу».

Для довідки: В АСТАРТІ з 2012 року діє інвестиційна програма з енергоефективності, спрямована на модернізацію цукрових заводів, збільшення їхньої продуктивності, оптимізацію споживання енергетичних, водних та інших природних ресурсів. В межах цієї програми за останні 5 років витрати газу при виробництві цукру скоротилися на 16%, електроенергії – на 7%, води – на 16%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають