9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

«Агропродсервіс» запустить Тернопільський м’ясокомбінат

blankЗавершення всіх пуско-налагоджувальних робіт і остаточний запуск виробничих потужностей Тернопільського м’ясокомбінату, що входить до компанії «Агропродсервіс», планується впродовж наступних двох років.

Про це розповів гендиректор підприємства Іван Чайківський, пише 20minut.uа.

Тернопільський м’ясокомбінат є одним з відділень компанії “Агропродсервіс”. Можна вважати, що двері вже оновленого м’ясокомбінату ми відкрили в минулому році. Але офіційним відкриттям я б це не назвав, оскільки наразі наші технологи тестують нове обладнання, розробляють рецептуру нової продукції, в окремих цехах завершуються пуско-налагоджувальні роботи. Тобто, наразі ми працюємо в тестовому режимі, але попри те ми вже відкрили двері для відвідувачів і нещодавно провели першу екскурсію для школярів, ― розповів Чайківський.

За його словами, впродовж двох наступних років планується завершити всі пуско-налагоджувальні роботи і повністю запустити виробничі потужності м’ясокомбінату.

А на цей рік ми плануємо завершити облаштування цехів з охолодження м’яса, а також чекаємо на кінець весни обладнання для налагодження більш ширшої лінійки сирокопчених ковбас та розширення виробництва продукції консервного цеху, ― підсумував Чайківський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають