9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 17 Січня, 2021

Агропідприємство починає будівництво нового залізничного під’їзного шляху на Харківщині

 • Підприємство «Колос», яке входить до групи компаній Glencore Agriculture, починає будівництво нового залізничного під’їзного шляху.

  Про це повідомила прес-служба компанії, передає Latifundist.

  Так, інвестиційний проект з будівництва нового залізничного шляху починається в Харківській області.

  «Колос» отримав технічні умови «Укрзалізниці» на будівництво нової залізниці від маслоекстракційного заводу підприємства (смт. Пересічне Харківської обл.) до ст. Пересічна Південної залізниці.

  Будівництво залізниці дозволить забезпечити ефективність операцій і майбутню модернізацію заводу. Glencore Agriculture невідкладно приступає до виконання проекту будівництва, в розрахунку на повну зацікавленість «Укрзалізниці» в швидкої реалізації цієї ініціативи, – підкреслили в компанії.

  У Glencore Agriculture відзначили, що успішне вирішення питань розвитку інфраструктури, оновлення рухомого складу та вдосконалення законодавчого регулювання транспортної галузі є необхідною умовою подальшого залучення інвестицій в АПК та економіку України. Тому, на думку компанії, видача технічних умов в стислі терміни і за прозорими процедурами свідчить про результативність реформ, які впроваджуються «Укрзалізницею» і Міністерством інфраструктури України.

  «Колос» здійснює управління олійно-екстракційним завод потужністю 850 тонн переробки соняшнику в добу в смт. Пересічне Харківської області.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру...

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  США передали Військово-морським силам України 84 човни

  США передали для потреб Військово-морських сил України в рамках Ініціативи сприяння безпеці України 84 човни, моделі яких не уточнюються.

  Зараз читають

  У Бердянську розгорнуто дивізіон Морської охорони

  Завдяки підтримці партнерів стартувало облаштування пунктів базування в Бердянську, Маріуполі.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  ВМС України створили ракетний дивізіон для озброєння ракетним комплексом «Нептун»

  У Військово-морських силах України створили ракетний дивізіон, що озброїться ракетним комплексом РК-360МЦ «Нептун», нещодавно один з підрозділів...

  Запорізька АЕС вперше в історії вийде на свою повну проєктну потужність

  У січні Запорізька атомна електростанція вперше у своїй історії вийде на повну проєктну потужність у 6000 МВт.

  Термінали ТІС торік перевалили 36,6 мільйона тонн вантажів

  За підсумками 2020 року терміналами ТІС в порту Південний було оброблено 36,6 мільйона тонн вантажів.