9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Агропідприємство починає будівництво нового залізничного під’їзного шляху на Харківщині

Підприємство «Колос», яке входить до групи компаній Glencore Agriculture, починає будівництво нового залізничного під’їзного шляху.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Latifundist.

Так, інвестиційний проект з будівництва нового залізничного шляху починається в Харківській області.

«Колос» отримав технічні умови «Укрзалізниці» на будівництво нової залізниці від маслоекстракційного заводу підприємства (смт. Пересічне Харківської обл.) до ст. Пересічна Південної залізниці.

Будівництво залізниці дозволить забезпечити ефективність операцій і майбутню модернізацію заводу. Glencore Agriculture невідкладно приступає до виконання проекту будівництва, в розрахунку на повну зацікавленість «Укрзалізниці» в швидкої реалізації цієї ініціативи, – підкреслили в компанії.

У Glencore Agriculture відзначили, що успішне вирішення питань розвитку інфраструктури, оновлення рухомого складу та вдосконалення законодавчого регулювання транспортної галузі є необхідною умовою подальшого залучення інвестицій в АПК та економіку України. Тому, на думку компанії, видача технічних умов в стислі терміни і за прозорими процедурами свідчить про результативність реформ, які впроваджуються «Укрзалізницею» і Міністерством інфраструктури України.

«Колос» здійснює управління олійно-екстракційним завод потужністю 850 тонн переробки соняшнику в добу в смт. Пересічне Харківської області.

Останні новини:

Зараз читають