9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Агрокомпанія Ukravit відкриває у Черкасах науково-дослідницький центр який буде працювати у форматі «Кремнієвої долини»

 • У квітні 2018 року планується відкриття наукового центру Ukravit. Дослідницький центр на території 2500 м2 буде працювати в форматі «Кремнієвої долини», надаючи вченим і студентам можливості для реалізації своїх проектів.

  Будемо давати практику студентам, вчені зможуть створювати свої проекти і рішення. Про це розповів Віталій Ільченко, власник групи компаній Ukravit, на підсумковій прес-конференції 21 листопада в Києві. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Пропозиція“.

  У дослідницькому центрі буде підземна теплиця, де можна буде цілий рік проводити досліди на різних культурах, економлячи на підігріві. Закуплено освітлювальне обладнання виробництва США та Японії. Проект готовий на 70-80%. Вчені вже мають обладнані лабораторії, до кінця року буде завезено все обладнання.

  Велике значення мають умови, де працюють люди. Ми зробили, щоб їм було приємно, звертаючи увагу навіть на такі деталі, як колір меблів. Устаткування для лабораторій підбирали швейцарські фахівці. Тому іноземні вчені, вже відвідували центр, тихо заздрять і навіть просяться на роботу, – поділився В. Ільченко.

  Проект фінансується коштами компанії Ukravit і вітчизняними банками. Збирати кошти було важко, поділився Ільченко:

  Ходив по банкам, вони відповідали: навіщо фінансувати те, чого в Україні вже немає? Вони не вірили в цей проект. Тому зробили все за свій рахунок. Зараз, коли банкіри приїжджають на будівництво, вони розуміють, що вкладати гроші в науку потрібно.

  Науковий центр буде пріоритетним напрямком компанії.

  Плануємо залучити 50 фахівців. Нас цікавлять всі високотехнологічні продукти, які зараз імпортуються, але можуть проводитися в нашій країні, – переконаний власник Ukravit.

  У дослідницькому центрі працюватимуть дві групи вчених, до складу яких входить 7 докторів наук. Основна стратегія – «зелена» хімія, спільна розробка українських і швейцарських учених. Також буде можливий аналіз грунту по 80 компонентам – в Україні таких послуг поки не надають.

  Аналогів таких центрів немає в Україні і найближчому зарубіжжі. Будемо набирати насамперед молодих вчених з України, яким будуть надані всі умови для розвитку, – додав Ільченко.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  Розвідувальний корабель “Сімферополь” в рамках державних випробувань відпрацював ухиляння від ракетної атаки (відео)

  Новий український розвідувальний корабель "Сімферополь" успішно проходить державні випробування у відкритому морі.Передає Національний Промисловий...

  Херсон зафрахтував п’ять теплоходів для річкових перевезень

  ДП "Адміністрація річкових портів" і КП "Херсонкомунтранссервіс" Херсонської міської ради уклали ряд договорів про передачу в бербоут-чартер...

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу. Також це перший такий навчальний заклад у Японії,...