9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Агрохолдинг «Кернел» придбав у порту Рені річковий термінал «Дунай Пром Агро»

Агрохолдинг «Кернел» придбав річковий термінал «Дунай Пром Агро» в порту Рені на Дунаї. Також холдинг закрив угоду з продажу сільгосппідприємств із земельним банком 134 000 га.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на Forbes.

У 2022 році Kernel придбав актив у порту Рені на річці Дунай для перевалки соняшникової олії та шроту. Компанія заявила, що вже інвестувала у баржі, каботажні судна та зручні транспортні засоби для перевезення зерна й олії. Очікується, що додаткове фінансування у доступ до причалів дасть змогу збільшити обсяг на 600 000 тонн на рік.

До повномасштабного російського вторгнення «Кернел» посідав перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експорту (близько 12%). Компанія також була найбільшим виробником і продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні. Крім того, холдинг займався вирощуванням іншої агропродукції та її реалізацією.

У 2022 фінансовому році «Кернел» отримав $41 млн чистого збитку проти $506 млн чистого прибутку в попередньому фінансовому році. Виторг агрохолдингу скоротився на 5% – до $5,3 млрд, а показник EBITDA скоротився в 3,7 раза – до $220 млн.

Останні новини:

Зараз читають