9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Агрохолдинг «МРІЯ» у поточному році інвестує 10 млн грн у розвиток власних інновацій та досліджень

Агрохолдинг «МРІЯ» в бюджеті на 2018 рік на розвиток власних інновацій та досліджень запланував понад 10 млн гривень.

Про це в інтерв’ю Agravery.com розповів керівник  Управління агрономічної експертизи агрохолдингу «МРІЯ» Олександр Хмелюк.

Зокрема, виділено близько 2,5 млн грн на проект змішувальної станції засобів захисту рослин (ЗЗР) та близько 7,65 млн грн на проект по управлінню якістю ґрунтів.

Ці суми є сталими, бюджет було затверджено на початку року. В усіх випадках кошти виділяються Бюджетним комітетом холдингу після обґрунтування. Основним замовником технологій є наш Виробничий департамент, — зауважив Олександр Хмелюк.

За його словами, у разі виникнення якоїсь проблеми чи необхідності автоматизації чи пошуку інструментів для підвищення ефективності роботи, Виробничий департамент дає запит на вирішення даної проблеми.

Також я самостійно відвідую багато виставок і в Україні, і за кордоном, бачу різні новинки, відповідно, даю запит до Виробничого департаменту чи ця технологія чи послуга може бути їм корисною. Зараз багато компаній самі звертаються до нас із пропозиціями тестування їх технологій чи продуктів. Це теж дає нам поштовх для розвитку, — додав Хмелюк.

Останні новини:

Зараз читають