9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Агрохолдинг “Агропросперіс” купив власний поїзд зерновоз

blankАгрохолдинг “Агропросперіс”, що обробляє близько 430 тис.га в Україні, закупив 50 зерновозів у Крюківського вагонобудівного заводу. Так компанія бореться з монополією “Укрзалізниці” на зерновози.

Агрохолдинг “Агропросперіс” (раніше – NCH), один з найбільших агрохолдингів в Україні, в січні закупив у Крюківського вагонобудівного заводу 50 вагонів, які посилять залізничну логістику 60-ти виробничих компаній і 12-ти елеваторів агрохолдингу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Дело.ua

Згідно з повідомленням на сайті компанії, вантажопідйомність кожного вагона становить 70,5 тонн, обсяг – 116 куб. м.

Нові вагони будуть забезпечувати гарантоване вивезення продукції виробничих підприємств компаній в високий сезон на елеватори “Агропросперіс”, в низький сезон – на сторонні елеватори, які будуть мати недолік транспортних потужностей, а також для вивезення продукції компаній і партнерів групи.

“П’ятдесят новопридбаних вагонів складають “маршрутний поїзд” вагою 3500 тонн, який може рухатися з одним електровозом або тепловозом від станції навантаження до станції вивантаження за мінімальний час”, – йдеться в повідомленні.

Раніше в 2016 році “Агропросперіс” придбав на свої елеватори 6 локомотивів, завдяки яким потужності відвантаження з одного зерносховища на добу зросли в середньому в 2,6 рази – з 21 вагона до 54-х. Протягом 2016 налагоджено курсування 16 залізничних маршрутів, які перевезли 54 тис. Тонн агропродукції від виробників в порти.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають