9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Аграрну продукцію до ЄС мають право постачати 277 українських підприємств

blank
(с) obozrevatel.com

На початок 2017 троку 277 українських підприємств мають право постачати свою продукцію до країн Європейського Союзу. Про це під час зустрічі з комісаром ЄС з питань охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів Витянісом Андріукайтісом заявив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

Як зазначається, зустріч міністра і комісара ЄС відбулася в рамках Глобального форуму з продовольства і сільського господарства у Берліні – повідомляє zahid.net.

«На сьогодні вже 277 українських підприємств мають право постачати свою продукцію до Європейського Союзу. Ми продовжуємо активну роботу для розширення експортного потенціалу України, і багатосторонні зустрічі в рамках Глобального форуму є ефективним інструментом для досягнення цієї мети», – зазначив міністр.

Також повідомляється, що під час зустрічі урядовці обговорили можливості розширення доступу української аграрної продукції на ринок ЄС, збільшення експорту молочної продукції та продукції тваринного походження. Сторони обмінялися думками щодо експорту продукції тваринного походження та погодилися у виключній важливості її якості та безпечності.

Тарас Кутовий поінформував європейського посадовця про хід реформування молочного виробництва та дотримання виробничих процедур.

До слова, у 2016 році Україна зібрала рекордний за час незалежності врожай зернових – 66 млн тонн. У Мінагрополітики також спрогнозували експорт зерна з України в 2016/2017 фінансовому році (липень-червень) на рівні 41,56 млн т.

Автор Роман Ганкевич

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають