9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

«Аграрний фонд» розпочне продаж мінеральних добрив холдингової компанії Ostchem

ПАТ «Аграрний фонд» планує розпочати продаж мінеральних добрив, які були закуплені у підприємств групи Ostchem, що дозволило відновити роботу заводів.

Про це зазначив Голова правління Товариства Андрій Радченко. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

Ми розпочинаємо продаж мінеральних добрив, і хочу зазначити, що Аграрний фонд виконує державну функцію – стримуватиме цінові коливання на ринку мінеральних добрив. Ми не плануємо спекулювати та гнатись за високою маржинальністю. Так ми поводимось на ринку борошна, і такою ж буде наша політика на ринку мінеральних добрив. Ми будемо дивитись на собівартість плюс мінімальна зрозуміла маржа – наприклад 5%, – зауважив Андрій Радченко.

За його словами діяльність Аграрного фонду суттєво впливає на зерновий ринок країни, зокрема, допомагає стримувати цінові коливання під час жнив, наприклад, до появи Аграрного фонду в 2007-2011 роках сезонне зниження цін на зерно було на рівні 20-40%. А в 2017 сезонне зниження було близько 4,3% завдяки форвардним контрактам, які виконують стримуючу функцію.

Керівник підприємства додав, що Аграрний фонд буде співпрацювати з аграріями, перш за все тими, хто обслуговується за форвардною програмою.

Наразі ПАТ «Аграрний фонд» має 258 тис. тонн мінеральних добрив, що складає близько 15-18% від річної потреби для аграріїв України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають