9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Лютого, 2024

“Аграрний фонд” почне виробляти манку, кукурудзяну і гречане борошно

Державна компанія “Аграрний фонд” почне виробляти манку, кукурудзяну і гречане борошно

ПАТ “Аграрний фонд” планує розширити лінійку продуктів під власною торговою маркою. Про це директор департаменту малого та середнього бізнесу ПАТ “Аграрний фонд” Юрій Меленчук розповів в інтерв’ю Latifundist.com. Передає delo.ua

Спочатку на ринку продавали борошно, потім запустили гречку, зараз – вівсяні пластівці і суміш пластівців. Продовжуємо працювати над збільшенням асортименту. Сподіваюся, що ми будемо виробляти манку, кукурудзяну і гречану муку. Ми уважно аналізуємо споживчий ринок і виходимо з новими продуктами. На сьогодні ВАТ “Аграрний фонд” займає близько 12% борошна на внутрішньому ринку, – зазначив керівник департаменту.

За словами Меленчук, за 1,5 року “Аграрний фонд” співпрацював з ключовими торговими мережами по всій Україні. З ключових рітейлерів – мережа супермаркетів “Сільпо”, за міжнародними – “Ашан”. З локальними працюють з “Наш край” і “Полісся-Продукт”.

У той же час Юрій Меленчук зазначив, що оскільки Товариство не має власних потужностей, переробка та упаковка відбувається відразу в декількох областях: “Виготовлення продукції відбувається за давальницькою схемою: надаємо свій продукт на переробку підприємствам-партнерам, далі поширюємо по країні в торгових мережах. сьогодні нашу муку, наприклад, фасують в Києві, Радивилові, Луцьку, Одесі та Запоріжжі “.

Щодо подальших планів розвитку роздрібної торгівлі керівник департаменту сказав, що планується і збільшення кількості продажів фасованого борошна. “У сегменті готової муки ми б хотіли займати близько 25-30% ринку. Це реально досягти за 2-3 роки. Хочу підкреслити, що кількість зерна, яке ми закуповуємо, дозволяє покрити 20-25% попиту на борошно”.

Нагадаємо, що в кінці грудня 2016 ПАТ “Аграрний фонд” представив на роздрібному ринку вівсяні пластівці і суміш пластівців.

У грудні 2015 року ВАТ “Аграрний фонд” почав продаж борошна в торгових мережах під власною ТМ в упаковках по 2 кг.

А в жовтні 2016 ПАТ “Аграрний фонд” вийшов на роздрібний ринок гречки під власною ТМ.

Останні новини:

Зараз читають