9.5 C
Alba Iulia
Субота, 19 Червня, 2021

5 тисяч домогосподарств Донеччини й Луганщини отримають корми для сільгосптварин

 • 5 тис. домогосподарств із 32 населених пунктів Донецької області і 17 сіл Луганської області отримають допомогу в рамках програми ФАО з реагування у надзвичайних ситуаціях і відновлення постраждалих від конфлікту територій на Східній України.

  Всі населені пункти, обрані для надання допомоги, розташовані в 5-10 км від лінії розмежування. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroTimes.

  Цього разу малі фермерські господарства отримають допомогу у вигляді кормових наборів для сільгосптварин. Загальна кількість одержувачів допомоги в рамках цієї програми складе 45 тис. осіб.

  Кожне домогосподарство-одержувач отримає набір зі 125 кг концентрованого корму (по 50 кг подрібненої кукурудзи та пшениці, 25 кг соєвого шроту) для збалансованого харчування домашньої худоби.

  У результаті конфлікту, що триває, і труднощів із доступом до кормів поголів’я худоби значно скоротилося, – зазначив координатор надзвичайної програми ФАО в Україні Фаррух Тоїров. – З одного боку, конфлікт підриває стійкість сільського господарства. З іншого, він є причиною зростання цін на продовольство і відсутності продовольчої безпеки.

  Крім того, додав він, «ми не повинні забувати про грошову бідність, що зростає. Люди, які проживають уздовж лінії зіткнення і не мають реальних грошей для покупки корму, майже не в змозі утримувати тварин».

  Проте дослідження ФАО свідчать про зростання інтересу до тваринництва – таким чином сільські жителі з низьким доходом прагнуть забезпечити себе продовольством.

  У 2017 році ФАО надала допомогу більше, ніж 20 тис. уразливих домогосподарств, використовуючи цільовий підхід для поставок високоякісного насіння, сіна, систем крапельного зрошення, птиці та молодняка тварин разом із кормом, а також покрокові інструкції та навчальні матеріали щодо їх вирощування.

  Всі сільськогосподарські ресурси, що розподіляються в рамках проектів ФАО в Україні, закуповуються на території України і проходять процедуру відкритих тендерів.

  ФАО планує продовжити надання сільськогосподарських ресурсів у 2018 році. Крім того, організація продовжить надавати обладнання сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам для спільного використання фермерськими господарствами на сході України.

  Розподіл наборів кормів для тварин вже розпочато, він триватиме до середини лютого.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека –...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже традиційно презентує результати своїх досліджень...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

  Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія "Нова Пошта" продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні три нових об'єкти були запущені...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність планується перенести в Україну, починаючи...

  «ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

  У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок заходу - броньовану медичну...

  Військовим метрологам передали сучасну мобільну лабораторію

  Метрологічний центр військових еталонів Збройних Сил України, який розташований у Харкові, отримав нову пересувну лабораторію вимірювальної техніки УА2-4/А на базі автомобіля МАЗ.

  Зараз читають

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.

  Єгипет запрошує українські компанії інвестувати в особливу економічну зону Суецького каналу

  Влада Єгипту запрошує український уряд та українські компанії інвестувати в особливу економічну зону Суецького каналу (SCZone).

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека –...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже...