9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

12% експорту українського зерна йде в Єгипет

blankУкраїна в 2016 р експортувала в Єгипет понад 5,5 млн т пшениці і 841 тис. Т зерна олійних культур-це більше, ніж 12% всього українського експорту цих культур.

Про це повідомив голова Госпродпотребслужби Володимир Лапа під час зустрічі з єгипетської делегацією, яка прибула в Україну з метою ознайомлення з вітчизняною системою фітосанітарного контролю, інформує прес-служба відомства. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Ми високо цінуємо наші торгові відносини з Арабською Республікою Єгипет та дуже відповідально підходимо до фітосанітарного стану збіжжя, яке відправляється на експорт. Підтвердженням тому, зокрема, є прийом українських партій зерна при їх надходженні до Єгипту. Єгипет є одним з основних імпортерів українського зерна, і ми розраховуємо, що відносини між нашими країнами будуть мати продуктивне продовження, – підкреслив Володимир Лапа.

Він також нагадав, що Єгипет недавно прийняв рішення про лібералізацію фітосанітарних вимог при експорті зерна, зокрема, щодо визначення допустимих норм вмісту ріжків і насіння амброзії в зерні зернових і бобових культур.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають