9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Аеропорт “Полтава” стане базою для гелікоптерів яка буде приймати 27 бортів Мі-8МТВ-1

У листопаді на території аеропорту «Полтава» відкриється база ЗАТ «Українські вертольоти», яка по черзі буде приймати 27 гелікоптерів Мі-8МТВ-1, а постійно будуть дислоковані 6 бортів.

Як пише місцеве видання “Полтавщина“, 18 вересня комунальне підприємство «Аеропорт Полтава» підписало договір з приватною авіакомпанією «Українські вертольоти» на базування повітряних суден.

Виконуючий обов’язки гендиректора КП Володимир Окара розповів, що аеропорт буде по черзі приймати 27 гелікоптерів, а постійно базуватимуться 6 бортів. Всі гелікоптери будуть типу Мі-8МТВ-1. Початок базування — листопад 2019 року.

Як повідомив Володимир Окара, раніше гелікоптери базувалися в Кременчуці. Там їх не можуть забезпечити всім необхідним, тому вирішили перебазуватися в Полтаву. Крім того, аеропорт «Полтава» має статус міжнародного пункту пропуску.

Договір безстроковий і передбачає постійне базування. За надання майданчика для гелікоптерів аеропорт «Полтава» щомісяця отримувати 150-250 тисяч гривень в залежності від операцій.

Нагадаємо, що в цьому році з відновленого полтавського аеропорту почали відправлятися чартери до Єгипту і Туреччини. В кінці червня польоти припинилися. Авіакомпанія SkyUp пояснила, що призупинила польоти через погану злітну смугу.

Однак надії на повноцінну роботу аеропорту ще не втрачені. До кінця жовтня в полтавському аеропорту планують облаштувати магазин з duty free. Володимир Окара каже, що рейси з Полтави відновляться — і на Шарм-ель-Шейх, і на Анталію. З цього приводу ведуть переговори.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають