9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

9 модних стилістик – обери своє робоче місце

Вирішили витримати кабінет або робоче місце в одному стилі? Чудова ідея! Багато хто, обдумуючи інтер’єр, робить наголос на оздобленні та декорі, не надаючи особливого значення меблям, а даремно. Правильно підібраний ансамбль може максимально занурити простір у бажаний дизайн чи навпаки зіпсувати всі старання. Радить, до якого напрямку вибрати правильно стіл та офісне крісло Новий Стиль.

Мінімалізм

Тут все просто – стриманий стиль й забарвлення, чіткість ліній, правильність форм. Меблі ергономічні, простої форми, проте без втрати функціонала, навпаки, він має бути добре продуманий.

Поп-арт

Повна протилежність попереднього напряму. Тут використовуються яскраві кольори в оббивці, стільниці або основі столу. Постарайтеся знайти предмети незвичайної форми. Добре поп-арт ставиться до пластику, синтетики.

Готика

Навіть готичну тематику цілком можна використовувати в діловому світі. Зверніть увагу на темні, краще чорні меблі. Переважними матеріалами можуть стати: дерево, мармур, шкіра і чорнена сталь.

Техно, хай-тек

Тут має бути акцент на технічному прогресі. Тому в кабінеті має бути найпотужніший комп’ютер, інноваційні девайси, смарт-стіл, сенсорні панелі та функціональне офісне крісло Новий Стиль.

Контемпорарі

Найпростіший варіант, коли не виходить визначитися з напрямком, спробуйте поєднання різних тем в оформленні робочого місця. У такому разі будь-який вибір підійде. Головне уникнути захаращення, дотримуватися практичності та загального ланцюга в інтер’єрі.

Англійський

Стиль, що уособлює престиж, стабільність із нотами вишуканості, виділяється дороговартісними матеріалами тому вважається одним із дорогих. Тут актуально встановити класичний стіл із масиву дерева й офісне крісло з оббивкою з натуральної шкіри та вставками дерева.

Ар-деко

У цій стилістиці також меблі не дешеві, але перевагу віддають ексклюзивному дизайну. При виборі форми можна використовувати геометрію. Не зайвим буде лаковане покриття, хромовані елементи.

Прованс

Романтику сільської Франції також можна відобразити на робочому місці. Стіл – досить простої конструкції білого або пастельного кольору із заокругленими кутами. Крісло також досить нейтрального дизайну, але з текстильною оббивкою м’яких тонів чи квітковим малюнком.

Лофт

На відміну від романтики провансу індустріальний дизайн більш брутальний і зухвалий. Актуальними будуть прямі лінії, грубість матеріалів, фактурність поверхонь з відсутністю плавних елементів. Із матеріалів звертаємо увагу на металевий чорний каркас, дерево. Кольорова гама спокійна – коричнева, чорна, сіра, бежева. Пластик, синтетику та інші повністю штучні матеріали залишаємо осторонь.

У розглянутих модних стилістиках кожен знайде те, що допоможе перетворити робоче місце на втілення бездоганного смаку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають