9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

3 поради, як зекономити на навчанні за кордоном

blank

Диплом європейського зразка дає цілий ряд перспектив для працевлаштування та побудови успішної кар’єри як в Україні, так і за кордоном. Єдине, що найбільше лякає батьків перед такою можливістю для їх дітей, ― це вартість навчання. Саме тому ми підібрали для вас 3 поради, як зекономити на навчанні за кордоном.

№1 ― отримайте громадянство Болгарії

Чому Болгарії? Тому що саме у цій країні отримати громадянство простіше за все, до того ж болгарська та українська дуже схожі, тому мовного бар’єра як такого не існує. Таке рішення дасть змогу знизити вартість навчання мінімум вдвічі. Окрім цього, ви отримаєте і такі переваги:

  • спрощена процедура отримання посвідки на проживання у країнах ЄС;
  • право на проживання у Болгарії для членів сім’ї;
  • можливість користуватися усіма привілеями, які надаються громадянам країн ЄС.

Щодо того, як отримати громадянство Болгарії, краще за все звернутися до юридичної компанії 4B, яка супроводжує клієнта на всіх етапах цього процесу аж до моменту отримання паспорта. Детальнішу інформацію можливо дізнатися на сайті: 4B.ua.

№2 ― виберіть недорогі країну, заклад вищої освіти (ЗВО) та спеціальність

ЗВО країн східної Європи дешевші, ніж західної. Якщо ви шукаєте найбільш економний варіант, то одна з п’ятірки країн зі списку нижче ― саме для вас:

  1. Чехія.
  2. Польща.
  3. Болгарія.
  4. Франція.
  5. Німеччина.

Крім цього, навчання обійдеться значно дешевше, якщо ви оберете державний ЗВО та недорогу спеціальність. Одні з найдорожчих ― це програми зі спеціалізацією у бізнесі, авіації, медицині, інженерії та технологій.

№3 ― виберіть навчання мовою країни, де знаходитиметься ЗВО

Зазвичай ЗВО пропонують 2 варіанти навчання: місцевою мовою або англійською. Перший варіант, як правило, більш економний, а мовні курси в Україні обійдуться дешевше, ніж навчання у ЗВО. Крім того, знання місцевої мови допоможе швидше адаптуватися до проживання у чужій країні.

Пам’ятайте: дешева освіта ― не значить не якісна, більшою мірою все залежатиме від програми навчання ЗВО.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають