9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Під Львовом побудують величезний індустріальний парк на 25 гектарів (відео)

Будівництво індустріального парку Sigma Park Yarychiv почнеться в квітні 2017 року

Підготовку до будівництва індустріального парку Sigma Park Yarychiv площею 25 гектарів почнуть в квітні цього року. Парк розмістять в 20 кілометрах від Львова в селі Старий Яричів. За два роки тут будуть діяти кілька великих і десятки дрібних іноземних підприємств, які створять 8 тис. робочих місць. Зі Львова до індустріального парку курсуватиме безкоштовний шатл-бас. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Lviv.com

Як розповів співзасновник Sigma Park Yarychiv  Роман Процак, на території Індустріального парку буде один з найбільших логістичних комплексів в Західній Україні, площею 30 тис. Квадратних метрів. Тут побудують приміщення для 10 великих і 30 малих підприємств. На території будуть розташовуватися підприємства харчової, фармацевтичної та легкої промисловості (швейні цехи і галантерея).

Передбачено також будівництво очисних споруд та підстанції на 10 мегават потужності. Вона може забезпечити не тільки діяльність індустріального парку, а й частково населеного пункту. Повідомляється, що індустріальний парк поповнювати бюджет сільської ради приблизно на 40-50 млн грн щорічно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають