9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

В Києві пройшла виставка автодорожників

З 7 по 9 листопада, у виставковому центрі «АККО Інтернешнл», проходив 16-й Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО 2018».

Повідомляє Національний промисловий портал.

Цього року на виставці представлено понад 80 компаній з 10 країн світу, 20% з яких брали участь вперше.

В ході офіційної церемонії відкриття, символічну стрічку перерізали керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомир Новак і виконуючий обов’язки директора ДП «ДерждорНДІ» Артем Безуглий.

У своєму зверненні до учасників і гостей форуму Славомир Новак зазначив ті позитивні фундаментальні зміни, які вже відбулися в українській дорожньої галузі: це впровадження європейських принципів управління та фінансування доріг, кардинальна зміна підходу до контролю якості. Подальший розвиток мережі доріг, як вважає пан Новак, вимагатиме застосування сучасних технологій і обладнання. У зв’язку з цим, він наголосив на великому значенні форуму «АВТОДОРЕКСПО» і зазначив, що масштаби події ростуть з року в рік.

Виконуючий обов’язки директора ДП «ДерждорНДІ» Артем Безуглий наголосив на тому, що його відомство також докладає зусиль для розвитку наукових підходів до будівництва доріг, в тому числі через організацію профільних заходів. В цьому аспекті форум «АВТОДОРЕКСПО» має важливе значення, як майданчик для роботи науково-практичної конференції, яку щорічно проводить ДП «ДерждорНДІ».

По завершенні офіційної церемонії почесні гості за традицією спілкувалися з учасниками виставки та представниками ЗМІ.

У другий день форуму, 8 листопада, о 10:00 відбулась науково-практична конференція.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають