9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

НІБУЛОН завершив підготовчі роботи з будівництва терміналу в Голій Пристані (фото)

На будівельному майданчику в Голій Пристані продовжує кипіти робота над будівництвом чергового сучасного та потужного перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Згідно з повідомленням, горючі основи під фундаменти більшості технологічних і допоміжних об’єктів терміналу вже влаштовані, а на деяких з них почалося будівництво фундаменту.

При цьому, будівельники почали зводити фундаменти адміністративно-лабораторного корпусу, операторської, робочої башти, зерносховищ і санвузлів.

За словами генерального директора компанії Олексія Вадатурського, до середині квітня підрядники повинні виконати фундамент під Автомобілерозвантажувачі і передати об’єкт металістів для монтажу металоконструкцій.

Відзначається, що відділ капітального будівництва «НІБУЛОН» продовжує проводити відкриті тендери на виконання будівельних робіт із зведення терміналу, а на майданчик постійно приїжджають представники будівельних організацій з різних областей України.

Нагадаємо, що в грудні 2016 року Європейський інвестиційний банк виділив компанії кредитні кошти в розмірі € 71 млн, спрямованих на фінансування інвестиційного проекту, в рамках якого компанія в найближчі 2-3 роки побудує до 10 надсучасних елеваторних комплексів, в тому числі на р. Дніпро і Південний Буг. Два з них уже в першій половині 2017 р з’являться в Запоріжжі (с. Біленьке) і Херсонській (м. Гола Пристань).

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають