9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

На Житомирщині відкрито сучасний центр вертебрології (фото, відео)

На Житомирщині 16 листопада відкрито найсучасніший в Україні заклад вертебрології із Центром реабілітації учасників АТО.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на офіційний сайт Житомирської ОДА.

Щороку центр прийматиме близько 5 тисяч пацієнтів як з області, так і з інших регіонів України, надаючи якісні медичні, а також унікальні лікувальні послуги.

Реконструкція та капітальний ремонт приміщень Центру вертебрології тривали протягом року за кошти Державного фонду регіонального розвитку та у співфінансуванні обласного бюджету.

Зазначачється, що на об’єкті виконано: утеплення зовнішніх стін центру під оздоблення, заміна покрівлі, віконних та дверних блоків на енергоощадні, заміна зовнішніх мереж гарячого, холодного водопостачання та теплових мереж та інші роботи.

Загальна вартість оновлення приміщень, а також придбання меблів і сучасного обладнання для Обласного медичного центру вертебрології і реабілітації складає 55 млн грн.

Вже із наступного тижня Центр розпочне свою роботу і перші пацієнти – учасники АТО із Житомирщини та інших областей. Одночасно зможуть пролікуватись стаціонарно та амбулаторно 110 осіб.

Учасники АТО Житомирщини та жителі області, які отримали направлення на лікування за медичними показами, проходитимуть реабілітацію безкоштовно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають