9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

На франківському хлібокомбінаті запустили сучасну охолоджувальну лінію (фото)

27 квітня в ПАТ “Івано-Франківськхлібокомбінат” відзвітувати про закінчення двох великих проектів.

Перший проект передбачив запуск системи охолодження хліба, яка закінчується “автоматом” порізки і пакування продукції. Система дозволяє автоматично охолоджувати, нарізати та пакувати хліб за годину-дві, залежно від розміру продукту. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на GALKA.IF.UA

Почесні гості урочисто відкрили нову лінію, перерізали червону стрічку, а священик освятив приміщення.

Техніка дає можливість уникнути людського фактору. Це означає більшу безпеку продукції. Ми цими моментами намагаємося задовольнити наших споживачів, – зазначила директорка ПАТ Світлана Криворучко.

Директорка хлібокомбінату також зауважила, що запуск нового обладнання суттєво на ціну виробів не вплине, інформує “Галка”.

Другий проект, який впровадили, – система автоматичного формування заявки, перехід на пластикову тару та закупівля 18 нових автомобілів-хлібовозів. Незабаром придбають ще 10 “Опелів”.

Президент холдингу “Хлібні інвестиції” Юрій Триндюк каже, що модернізацію провели на європейському рівні. Розмір іноземних інвестицій на ці два проекти склав 1 мільйон 200 тисяч доларів.

Завдяки запуску нової лінії хліб із Івано-Франківська доставлятимуть в інші регіони, зокрема, на Львівщину.

На заході був присутній Посол Литовської Республіки в Україні пан Марюс Януконіс, адже обладнання для нової лінії надали литовські інвестори. Послу вручили коровай, а для усіх присутніх виконували пісні про хліб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають