9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Фото: У Миколаєві триває будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тисяч тонн

На території перевантажувальний термінал в Миколаєві у розпалі будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур ємністю близько 43 тис. тонн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку корпорації “Нібулон” у Facebook.

На сьогодні вже розпочато монтаж обладнання у робочій вежі, завершується підняття вгору перших ємностей. Вже на 70% виконано прокладання зливової каналізації, на 50% – траси пожежогасіння. Розпочато монтаж електрообладнання підземної галереї.

Так, наразі на будівельному майданчику повним ходом йдуть роботи з монтажу металоконструкцій робочої вежі, верхніх та нижніх галерей  і шести силосів ємністю по 7,2 тис. тонн кожен, а також роботи з реконструкції вантажного причалу, у результаті чого він буде подовжений з 104 м до  222 м, що дасть можливість одночасно працювати з двома несамохідними суднами. На сьогодні навантаження суден на терміналі здійснюється біля  основного причалу довжиною 352 м, що дозволяє при необхідності одночасно робити навантаження двох теплоходів.

У ході будівельних робіт на причалі буде використано понад 2545,5 м куб. бетону, 502,3 м куб. збірного залізобетону та 356,5 тонн арматури.

Останні новини:

Зараз читають