9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Фото: автошляхи Дніпра обслуговуватиме новітня техніка

10 липня заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко презентував нову техніку, яка буде обслуговувати дороги міста влітку та взимку. Про це з місця події передає Дніпроград.

На Фестивальному причалі усі бажаючі могли побачити чотири одиниці сучасної техніки для прибирання комунальних автошляхів. Цю техніку можна назвати унікальною, адже її конструкція передбачає заміну комплектуючих під час зміни сезону. Тобто на одній базі, яка виготовлена всесвітньо відомою фірмою Ford, може бути встановлене літнє устаткування (пилосос) або зимове (піскорозкидувач або пристрій для спеціальної рідкої суміші). Така система дозволяє проводити заміну досить швико – близько години. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на dniprograd.org

“Ця система дозволить оперативно виводити техніку на вулиці міста під час різкої зміни погодних умов. Наприклад, коли у квітні цього року неочікуванно випав сніг, нам знадобилося близько двох днів для переобладнання техніки. Ця ж база дозволить нам зробити це протягом декількох годин”, – повідомив Михайло Лисенко.

Подібна техніка вже є на балансі комунальних служб міста, проте ці одиниці є більш якісними та дешевшими. Ціна однієї машини – 9 мільйонів гривень. За словами Лисенка, це найкращий варіант із можливих.

“Ми зможемо використовувати ці машини і влітку, і взимку. Цистерни дозволяють перевозити як воду для поливу тротуарів, так і розчин солі для боротьби із снігом на дорогах”, – зазначив начальник КП “Управління ремонту та експлуатації автошляхів” Валерій Тєтяткін.

До кінця року Дніпровська міська рада планує закупити ще близько шести одиниць техніки для прибирання проїжджої частини, а також техніку для тротуарів.

“Можна сказати, що взимку ми справилися із заметами на дорогах. Проте, з тротуарами ми мали деякі проблеми. Як наслідок, було вирішено закупити спеціальну техніку для прибирання пішохідних зон. Цієї зими ми мали змогу оцінити роботу такої техніки, вона показала позитивні результати, тож до кінця року ми закупимо ще декілька одниць подібних машин”, – сказав Михайло Лисенко.

Нова техніка вийде на вулиці міста одразу після проходження реєстрації у відповідних державних органах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають