9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Запоріжжя провело тендер на закупівлю 12 вживаних зчленованих трамваїв

ТОВ “Торговий дім Літан” (Дніпро) перемогло в тендері на постачання на адресу КП “Запоріжелектротранс” 12 одиниць зчленованих трамвайних вагонів, що були в експлуатації в країнах Євросоюзу, запропонувавши їх за 38,156 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 39,6 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з інформацією на порталі ProZorro, 26 січня відбулися торги, в яких, крім ТД “Літан”, також брали участь харківське ТОВ “Технології електротранспорту” (остаточна пропозиція 38,284 млн грн) і київське ТОВ “УКВЗ Україна” (38,3 млн грн), і оприлюднено повідомлення про намір укласти договір з переможцем.

ТД “Літан” поставить на адресу “Запоріжелектротрансу” 12 зчленованих трамвайних вагонів Tatra KT 4D (вироблених в Чехії не раніше 1980 року) довжиною 18,11 м, розрахованих на 132 пасажири (в тому числі 33 сидячих). Термін постачання, згідно з умовами тендеру – до 1 грудня 2021 року.

За інформацією в ProZorro, аналогічний тендер на постачання вживаних трамвайних вагонів з країн Євросоюзу, оголошений “Запоріжелектротранс” в лютому 2019 року, виграв також ТД “Літан” з пропозицією 30,384 млн грн (очікувана сума – 30,78 млн грн).

Однак, за інформацією в ЗМІ, ці вагони так і не були поставлені, що, за словами віцемера Запоріжжя Сергія Мішка, пов’язане з тим, що експлуатують ці вагони трамвайні господарства Німеччини тоді не вивели з експлуатації трамваї відповідної моделі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають