9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Wizz Air оголошує про подальше розширення своєї мережі лоу-кост маршрутів в Україні (перелік)

blank
Wizz Air (с)

Чотири нові рейси з Києва і Львова вже цього літа

Wizz Air, найбільший лоу-кост авіаперевізник у Центральній та Східній Європі, сьогодні оголосив про відкриття чотирьох нових маршрутів з аеропортів Києва та Львова.

З 18 червня WIZZ почне виконувати перельоти по другому новому напрямку з львівського аеропорту до столиці Німеччини, Берлін-Шенефельд, а з серпня – запустить три нові рейси з Києва в Познань і Люблін у Польщі і Франкфурт-Хан в Німеччині. Пасажири, які планують відвідати ці країни, можуть вже забронювати квитки на сайті wizzair.com за тарифами від 579 грн/19.99 євро*. Передає портал Крила.

Заява ще раз підкреслює прихильність WIZZ українському ринку, пропонуючи ще більше можливостей і доступних подорожей. Авіакомпанія також все більше стимулює розвиток туристичної галузі та сфери обслуговування в Україні. У 2017 році WIZZ відновить свою діяльність у Львові завдяки недавно оголошеним рейсам до Вроцлава і Берлін. До того ж другий авіалайнер Airbus A320 буде поставлений на київську базу, підтримуючи в цілому перельоти за низькими тарифами по 19 маршрутам в вісім країн з Києва з урахуванням Нюрнберга і Копенгагена, рейси на які стануть доступними майбутнім літом.

Wizz Air є першою авіакомпанією, яка пропонує високоякісні авіаперевезення за найнижчими тарифами на українському ринку з 2008 року, коли був виконаний перший міжнародний рейс WIZZ з Києва в Лондон Лутон. З тих пір більше 4,5 мільйонів пасажирів користуються по-справжньому доступними можливостями і чудовими послугами в мережі рейсів WIZZ по всій Європі і за її межами з України.

З урахуванням нових рейсів Wizz Air пропонує з українських аеропортів лоу-кост перельоти по 21 напрямку в 8 країн. Тепер як туристи, так і ділові мандрівники зможуть скористатися відмінним сервісом WIZZ під час подорожей по всій мережі авіаперевізника, що складається з 138 маршрутів в 40 країнах.

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR ІЗ КИЄВА

Напрямок Дні Перший рейс Ціна від*
Познань Понеділок п’ятниця 25 серпня 2017 року 719 грн/24.99 євро
Люблін Понеділок п’ятниця 25 серпня 2017 року 579 грн/19.99 євро
Франкфурт-Хан Вівторок четвер субота 26 серпня 2017 року 869 грн/29.99 євро

НОВІ МАРШРУТИ WIZZ AIR ЗІ ЛЬВОВА

Напрямок Дні Перший рейс Ціна від*
Берлін-Шенефельд Середа, неділя 18 червня 2017 року 719 грн/24.99 євро

Сьогодні ми раді надати ще більше можливостей і подорожей для наших українських пасажирів і оголосити про чотирьох нових рейсах за низькими тарифами в Німеччину і Польщу. Нові маршрути з Києва в Познань, Люблін і Франкфурт-Хан, рейси за яким почнуть виконуватися в серпні, будуть сприяти подальшому розвитку економіки, туризму і пов’язаних з ним галузей, одночасно посилюючи бізнесові зв’язки між країнами. Крім того, вже з червня WIZZ пропонує своїм клієнтам у Львові відмінну можливість перельотів по доступними цінами в Берлін. Наша заява ще раз підкреслює прихильність авіакомпанії країні, і ми з нетерпінням очікуємо появи нових позитивних новин в майбутньому. Всі пасажири WIZZ, які планують відвідати Німеччину та Польщу, вже можуть забронювати свої квитки на сайті wizzair.com за тарифами від 579 грн*. – Соріна Ратц (Sorina Ratz), менеджер з комунікацій Wizz Air

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають